RU

Про компанію УкрСпецЗбут

Головна → Про нас

Наше підприємство з 1995 року лідирує в індустрії продажу, монтажу та сервісного обслуговування систем автоматичного поливу, туману, зволоження, створення мікроклімату. Також, ми є офіційним представником ТМ Tecnocooling в Україні, лідера у виробництві обладнання для туманоутворення високого тиску. На підприємстві один з найбільших складів, де в наявності є товари для автоматичного поливу і систем туману, більше 3000 найменувань.

Наші клієнти - наші друзі

У нас на сайті, в підрозділі "Наші клієнти", Ви можете ознайомитися з нашими шановними Замовниками з різних регіонів України, багато хто з них за довгі роки співпраці стали нашими друзями. Більшість об'єктів, змонтованих в різний час діяльності компанії «Укрспецзбут»,  і по сьогоднішній день перебувають у нас на обслуговуванні. Причому, деякі з них, в результаті змін концепції розвитку, або новомодних тенденцій за бажанням Замовника були перебудовані і змінені до невпізнання. При цьому максимально враховувалися устаткування і комплектуючі з того переліку, що були вже використані на об'єкті раніше.
Під словом Клієнт ми маємо на увазі, не тільки кінцевого споживача з конкретним об'єктом, а й наших партнерів таких як: будівельно-монтажні, ландшафтні, архітектурні компанії, садові центри, торгівельні  організації. Загалом,  всіх тих, хто купує у нас комплектуючі та обладнання, замовляє проектно- кошторисні розрахунки, тих,  для кого ми є підрядною організацією і тих,  хто є підрядником для нас.

Злагоджена робота колективу

У всіх відділах нашого підприємства працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи. Однією з "фішок" наших фахівців є те, що, наприклад , працівники проектного відділу приблизно два рази на сезон виходять на монтаж запроектованих ними ж систем, при чому, до останнього моменту, вони не знають, на який саме з об'єктів вони потраплять. Це робиться для того, щоб проектанти володіли не тільки теоретичними знаннями, а й практичними навичками і мали уявлення безпосередньо на об'єкті , як той чи інший проект втілюється в життя на практиці. Відповідно проектант, пропрацювавши деякий час монтажником, у наступних своїх проектах максимально враховує особливості монтажу в різних умовах роботи. Проектний відділ і будівельно-монтажний відділ знаходяться в щільній зв'язці, вони з напівслова розуміють вимоги, як Замовника, так і один одного.

Безліч клієнтів з усієї України і не тільки

Ми навмисно і не заради вихваляння вказали на головній сторінці сайту наших найбільш відомих клієнтів практично з усіх регіонів нашої країни. Ми зробили це для того, щоб будь-який бажаючий міг отримати відгук у цих організаціях: про рівень наших робіт і сервісу, якості обладнання і матеріалів, що поставляються нами і звичайно ж про ціноутворення. Переважна більшість Замовників, зазвичай, робить замовлення покупки обладнання, або замовлення на проведення будівельно-монтажних робіт на тендерній основі. Для цього існують різні контролюючі відділи від фінансового і юридичного до технічного.
Відповідно, всі наші пропозиції, на протязі всього часу існування нашої компанії, проходили різноманітні перевірки на предмет відповідності ціноутворення, проектно- технічних рішень, гарантійних зобов'язань і сервісного обслуговування.

Кращі ціни на обладнання

Завдяки тому що, ми є прямими представниками виробників, наша компанія має можливість запропонувати Вам кращі ціни на весь асортимент, представленої нами продукції.
Наш склад максимально укомплектований цілий рік, незалежно від сезонності. Стандартне обладнання та комплектуючі завжди доступні для негайної відправки. Більшість замовлень обробляються і відправляються на доставку в день надходження заявки.

Обов'язок ТОВ «Укрспецзбут» - допомогти Вам знайти рішення задач будь-якої складності за оптимальною ціною з високою якістю.

Ми будемо раді розпочати співпрацю з Вами.

З повагою колектив ТОВ «Укрспецзбут». 

 

 Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!