RU

Гарантія на системи та обладнання

ГоловнаПро нас → Гарантія

  Наша компанія є ексклюзивним представником світових лідерів у виробництві систем автоматичного поливу і туману високого тиску. Все обладнання, представлене нами, сертифіковане за стандартами Євросоюзу.
 
   Ми, в свою чергу, як організація, яка продає і монтує обладнання, в обов'язковому порядку здійснюємо повний контроль на кожному етапі від тестування, проектування до введення в експлуатацію.
 
   Вся продукція для автополиву, представлена ​​нами, пройшла випробування часом на наших численних об'єктах. При цьому використовується тільки найкраще обладнання, повністю адаптоване до місцевих кліматичних умов, що дає гарантії якості та довговічності.
 
Багаторічне сервісне обслуговування об'єктів, змонтованих нашими фахівцями, дозволяє виявляти сильні і слабкі сторони встановленого обладнання і застосовувати свої знання на практиці. Такий досвід дозволяє створювати найдосконаліші в технічному і економічному відношеннях системи автополиву і туманоутворення, і гарантувати їх працездатність для наших клієнтів.
 
   Ми гарантуємо європейський рівень і суворе дотримання термінів при виконанні всіх видів робіт і при установці наших систем автоматичного поливу та туманоутворення.Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!