RU

Системи тумана, туманоутворення

ГоловнаНапрямки → Системи туманоутворення

Промислове застосування

Пилопригнічення, охолодження, зволоження, створення мікроклімату, екологія

Побутове застосування

Охолодження, створення мікроклімату, озонування, боротьба з комахами, запиленістю, запахами, зволоження

 Системи туману - це порівняно новий напрямок в світовій практиці, який вже по праву здобув велику популярність у багатьох сферах діяльності людини. Одними з перших в Україні представляти, встановлювати і обслуговувати туманоутворюючі системи високого тиску почала компанія ТОВ УКРСПЕЦЗБУТ. Ми представляємо світових лідерів із виробництва обладнання для систем туману. Ми завозимо обладнання для туману з перших рук, будучи офіційними представниками ТМ Tecnocooling в Україні. На нашому складі представлений весь спектр комплектуючих, від насосів високого тиску різної продуктивності до повної лінійки форсунок для туману, а наші ціни, завдяки прямим поставкам, Вас приємно здивують!

Розглянемо сам процес туманоутворення

Дуже коротко: в результаті роботи спеціального насоса для туману, вода, що подається по трубах, розпорошується через форсунки для туману. Мікроскопічні краплі, що потрапляють у навколишнє середовище, утворюють водяний туман і моментально випаровуючись, відбирають енергію тепла, тим самим охолоджуючи повітря. Туманоутворення можна використовувати не тільки для охолодження місць відпочинку, а й для пилоподавлення, усунення запахів, охолодження промислового обладнання і т.д.

Пример работы системы тумана

Проектанти Укрспецзбут починали свій шлях практично в один час з інженерними бюро виробників систем туману, паралельно з ними ділячись і запозичуючи досвід, відточували свою майстерність та навички.

Що ж таке система туманоутворення - це процес створення сприятливого мікроклімату, охолодження, зволоження і пилоподавлення за допомогою водяної дрібної дисперсіі.

Як працює система туманоутворення?

Насос високого тиску це основа системи, він видає тиск від 70 до 100 Бар, вода під тиском, подається по спеціальним трубкам на туманоутворюючі форсунки (форсунки для туману). При розпилюванні води через форсунки утворюється дрібна дисперсія діаметром до п'яти мікрон, цей ефект «блискавичного випаровування» і знижує температуру навколишнього середовища.

Зі схеми видно, як працює система туману:

Принцип работы системы тумана

Системи туманоутворення— допомога у зниженні температури

 На світових ринках порівняно недавно з'явилася унікальна комплексна система туманоутворення. Що ж це таке? Це складна конструктивна схема, що складається з насоса, трубок, форсунок, що дозволяють пропускати воду крізь мікроскопічні сопла конструктивних елементів, перетворюючи її в дрібну дисперсію.

Мікрочастинки рідини розпорошуються в повітрі в заданому напрямку, швидко випаровуються, утворюючи прохолодний туман, що дозволяє знижувати температуру повітря на оброблюваній території. Подібна система туманоутворення купити, яку сьогодні можна за прийнятними цінами, може використовуватися в різних областях життєдіяльності людини і навіть в самих нестандартних, наприклад, для охолодження повітря навколо басейну в СПА зоні п'ятизіркового готелю. 

Зависимость эффективности системы туманообразования

Системи туману — нове слово техніки

Спекотне літо? Духота і недостатня вологість - це проблеми, з якими стикаються власники готелів. Відтік туристів гарантований, якщо не вжити заходів і не забезпечити якісний мікроклімат на території готельного комплексу, де відпочивають туристи. Вважається, що зробити це неможливо і просто доведеться чекати сприятливих погодних умов? Помиляєтеся!

Сучасна наука і техніка не стоять на місці і сьогодні зволоження повітря туманом - це не захмарні мрії, а існуюча реальність. Головне, купити систему туманоутворення, які:

 • конструюються за індивідуальним проектом;
 • під персональні умови використання;
 • адаптуються під певну територію;
 • настроюються;
 • професійно монтуються;
 • використовуються в автоматичному режимі.

Саме завдяки високотехнологічній автоматиці установка туману - комплекс з простою системою управління. Автоматика працює з мінімальною участю (в процесі зрошення) людини, що дуже зручно. І важливо: ціна комплексу доступна як для приватних замовників, так і для промислового використання.

Пример работы системы тумана

Сфери використання комплексу туманоутворення

Незважаючи на те, що туманоутворюючі системи з'явилися порівняно недавно на вітчизняному ринку, комплекс знайшов своє широке застосування в різних промислових областях: тваринництві, фермерському господарстві і навіть в туристичній галузі. Штучний туман створений за допомогою автоматичної системи може використовуватися для побутового призначення:

 • для зоопарку;
 • для приміщення, де проживають люди;
 • в розкішному приватному і державному зимовому саду;
 • в різних оранжереях і в літньому саду;
 • на муніципальних площах і в парках;
 • на лайнерах и яхтах;
 • для декорування ландшафтного дизайну з зеленими насадженнями
 • біля СПА бассейнів;
 • на приватних і державних пляжах;
 • в літніх ресторанах;
 • у відкритих і закритих кафе;
 • для створення ідеального мікроклімату в винних погребах.

Високотехнологічні системи туманоутворення ідеально підходять і для промислового використання: в сільськогосподарській галузі, в тваринництві, наприклад,

 • на свинофермах,
 • конефермах,
 • птахофабриках.

Купити систему туману можна в компанії УКРСПЕЦЗБУТ. Вона знайшла широке застосування при охолодженні продуктів харчування в скляних прилавках, а також: в друкарнях, в текстильній галузі, при обробці деревини на пилорамах, для попереднього охолодження дрібною дисперсією води кондиціонерів і чиллерів.

Унікальні комплекси, сконструйовані за індивідуальним проектом, активно задіяні в морських портах, на каменедробарках. Схема застосовується для придушення пилоутворення на кар'єрах, де видобуваються глина, кар'єрний пісок. Також туман використовується для пилопригнічення на виробництвах з підвищеним рівнем пилу.

Купити системи туманоутворення високого тискуКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!