RU

Досвід компанії УкрСпецЗбут

ГоловнаПро нас → Досвід

ТОВ «Укрспецзбут» понад 17 років є представником світових лідерів з виробництва обладнання для систем поливу, туману, зволоження, фільтрації і водопідготовки. На нашому підприємстві один з найбільших складів, де в наявності є товари більше 3000 найменувань.

У нас Ви гарантовано отримаєте необхідний результат

Понад 5000 об'єктів від проекту до введення в експлуатацію. Ми накопичили багатий досвід по представленим нами напрямками. Наш обов'язок - допомогти Вам знайти рішення для задач будь-якого рівня складності за оптимальною ціною з високою якістю.

Основні напрямки компанії

Наші основні напрямки:

Системи поливу та обладнання для цих систем

Системи туманоутворення, які включають:

Насосне обладнання

У проектному відділі підприємства працює колектив досвідчених інженерів. Наші проектувальники мають досвід створення найбільш неординарних проектів. Щорічно відділ випускає близько 250-400 проектів. Завдяки тому, що ми завозимо обладнання безпосередньо від виробника, можемо пропонувати найкращі ціни на обладнання, маємо розвинену дилерську мережу і продовжуємо активно її розвивати.

Наш склад максимально укомплектований цілий рік, стандартне обладнання та комплектуючі завжди доступні для негайної відправки. Більшість замовлень обробляються і відправляються на доставку в день надходження заявки.

Наш обов'язок - допомогти Вам знайти рішення задач будь-якої складності за оптимальною ціною з високою якістю.Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!