RU

Системи поливу

ГоловнаНапрямки → Системи поливу

Компанія «Укрспецзбут» гарантує європейський рівень робіт і чітке дотримання термінів при установці поливу для об'єктів будь-якої складності. Замовивши полив у нас, Ви позбавите себе від різних неприємних сюрпризів. У нас все просто, доступно і зрозуміло.

Системи поливу від компанії УкрСпецЗбут

Створення системи поливу

Роботи по створенню системи поливу передбачають 4-и етапи: проектування, складання кошторису, інсталяцію та введення в експлуатацію. Як будь-яка система інженерних комунікацій система автополиву вимагає серйозного ставлення і якісного проектування. Комплектуючі мають бути професійно підібрані на основі типу об'єкта, умов експлуатації та побажань Замовника.


Індивідуальне проектування системи з урахуванням умов, ландшафту і Ваших побажань

Складання кошторису і підбір якісних комплектуючих за найкращими цінами в Україні

Інсталяція безпосередньо на Вашій ділянці нашими фахівцями

Введення в експлуатацію і задоволення від безперебійної роботи системи

Як бачите, всього чотири кроки потрібно, щоб на Вашій ділянці запрацювала правильна система.

Сфери застосування

Зазначені технології , є невід'ємною частиною для різних об'єктів, наприклад:


Газони і квітники

Парки та сквери

Зимові сади і теплиці

Футбольні та гольф поля

Сільськогосподарські угіддя

Приватні угіддя

Дачні ділянки

Котеджні містечка

Застосування систем автоматичного поливу настільки різноманітне, що важко описати всі сфери, де можна їх застосовувати. Якщо є потреба у зрошенні, то значить пора задуматися про технології, яка не підведе, буде працювати без перебоїв і буде виконувати своє призначення настільки чітко, наскільки це взагалі можливо.

Необхідне обладнання для поливу та зрошення включає в себе: електромагнітні клапани, контролери-програматори, фільтрувальні вузли, крапельне зрошення, дощувачі, форсунки, датчики дощу, насосне обладнання, труби, затискні компресійні фітинги.

Експлуатація проста і не потребує особливих зусиль

Контролер системи поливуГоловною перевагою системи автоматичного поливу є контролер управління, завдяки йому ви можете не ламати голову, як вам встигнути на ділянку, щоб включити полив, або навпаки вимкнути, коли йде дощ. Налаштоване автоматичне управління не вимагає щоденної присутності людини на садибі, так як за допомогою контролера, ви задаєте один раз всі необхідні параметри: початок поливу, його тривалість і частоту.

Оскільки переважна частина комунікацій виконана з практично вічного пластика і знаходиться під землею, то про неї потрібно згадувати тільки при проведенні на ділянці земляних робіт. З цією метою, після закінчення всіх робіт ми надаємо Замовнику масштабний план реальної прокладки підземної гідросистеми. Так як початковий план конструкції, складений на перших етапах проектування, може не збігатися і відрізнятися від фактичного розташування комунікації під землею, після виконання всіх необхідних монтажних робіт.

Купити систему поливу

 


Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!