RU

Послуги компанії УкрСпецЗбут

Головна → Послуги

Продаж обладнання для систем поливу та систем туманоутворення

ТОВ «Укрспецзбут» є представником лідерів по виробництву обладнання та комплектуючих для поливу, туману, зволоження і водопідготовки. На складі нашого підприємства в наявності більше 3000 найменувань товару. Завдяки великим обсягам прямих поставок, ми маємо можливість запропонувати кращі ціни на весь асортимент. Зручна форма оплати для кожного нашого Клієнта, від готівкової до платників податків різних статусів. Ексклюзивний прайс для наших представників. Постійним клієнтам - відстрочення платежу. Зв'яжіться з нами для отримання Вашої персональної знижки на весь спектр обладнання.

Проектування систем поливу і систем туману

Як будь-яка система інженерних комунікацій, системи поливу, туману, зволоження, водопідготовки і фільтрації вимагають серйозного ставлення і якісного проектування. Комплектуючі повинні бути професійно підібрані на основі типу об'єкта, умов експлуатації та побажань Замовника. При проектуванні і будівництві професійної системи водних комунікацій застосовується відповідне обладнання провідних світових виробників, а також обладнання, яке розробляє та виготовляє ТОВ «Укрспецзбут». Ми гарантуємо якість нашої роботи і дотримання термінів. У проектному відділі підприємства працює колектив талановитих інженерів. Наші проектувальники мають досвід створення найбільш неординарних рішень від проекту до введення в експлуатацію. Щорічно проектний відділ випускає 250-400 проектів.

Монтаж і введення в експлуатацію систем поливу і тумана

За Вашим бажанням фахівці нашої компанії можуть виконати монтаж систем поливу, туману, зрошення, водопідготовки і фільтрації «під ключ» власними силами або спільно з силами Замовника на основі шефмонтажа. Ми також можемо запропонувати варіанти поетапного будівництва будь-якої системи. З метою економії Ваших коштів наші фахівці запропонують шляхи зниження витрат при будівництві систем.

Консультації

У нашій компанії Ви гарантовано отримаєте консультації кваліфікованих фахівців з проектування, підбору обладнання та монтажу, з технічних питань, а також про наявність матеріалів на складі і терміни поставки. Наш обов'язок - допомогти Вам знайти рішення задач будь-якої складності.

Гарантійне і сервісне обслуговування

Протягом гарантійного терміну експлуатації ми забезпечуємо безкоштовне технічне обслуговування, ремонт або заміну комплектуючих, що вийшли з ладу. Після закінчення гарантійного терміну експлуатації, компанія, за бажанням замовника, може взяти об'єкт на обслуговування за окремим договором або обслуговувати системи за заявкою Замовника.

Навчання та семінари

На базі нашого підприємства функціонує Навчальний центр, де регулярно проводяться теоретичні та практичні семінари з проектування, монтажу систем зрошення, поливу, туману, фільтрації і водопідготовки. Є як базові навчальні програми, орієнтовані для початківців, так і майстер-класи для спеціалістів у цій області.Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!