RU

Tecnocooling в Україні

ГоловнаПро нас → Tecnocooling в Україні
    Бренд TecnoCooling Systems належить італійському виробнику Tecno.Mec S.R.L. У виробничий портфель групи Tecno.Mec входять також інші марки: TecnoMec, MecPump, ECTubi, Emilvapor, TecnoSpares. Компанія Tecno.Mec виготовляє насоси високого тиску, очисне обладнання, фітинги і труби. Заводи групи розташовані в промисловому регіоні Реджіо Емілія на півночі Італії. Обладнання зроблено в Італії і сертифіковане за стандартами CE і Митного союзу, а система менеджменту якості  фабрики Tecno.Mec сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008. Офіси компанії розташовані для зручного обслуговування клієнтів з усього світу. Головний офіс регіону «Європа» знаходиться в Італії, офіс регіону «Америка» розташований у штаті Флорида, США, регіон «Азія» обслуговує офіс, що знаходиться в Дубаї, ОАЕ.
Офіційний представник Tecnocooling в Україні
   
   З 2010 року обладнання для туману високого тиску TecnoCooling в Україні представляє компанія «УКР СПЕЦ ЗБУТ». Товарні склади  розташовані в Дніпрі та Києві. На складах, зазвичай, завжди є в наявності насоси високого тиску від 0,5 до 43 л / хв., фітинги сліп-лок для нейлонових  труб і різьбові для нержавіючих труб, вентилятори настінні, підвісні та автономні  І-Cooler і MobiCool, форсунки високого тиску різних діаметрів від 0,15 до 1,00 мм, поліамідні труби високого тиску 5 мм, 1/4 ", 3/8 ", 1/2", труби з нержавіючої сталі AISI304 або 316 діаметром 10 і 12 мм. Щороку виробники представляють  нові  продукти, які відповідають потребам клієнтів.

склад обладнання для туману

   Офіційний представник ТМ Tecnocooling в Україні компанія «УКР СПЕЦ ЗБУТ» надає гарантію на обладнання 2 роки.
Сертифікат Технокулінг
   Окрім цього співробітники «УКР СПЕЦ ЗБУТ» допоможуть підібрати обладнання та комплектуючі, підготувати комерційну пропозицію  чи технічне завдання, виконати проектні роботи, починаючи від приватної тераси до створення мікроклімату в агропромислових комплексах та виробничих площах. Проводимо сервісне обслуговування  об'єктів, поставляємо запасні частини, підбираємо аналоги.

   Якщо Ви хочете отримати більш детальну інформацію, напишіть нам на або зателефонуйте +38 067 568 68 87.
 


Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!