RU

Обладнання і комплектуючі для систем туману. Насоси і форсунки для туману

ГоловнаНапрямкиСистеми туманоутворення → Обладнання для систем туману

Запорука надійної та довготривалої роботи будь-якої системи - це перевірене і якісне обладнання. Ми працюємо з системами туману вже понад 17 років. Ми випробували і перевірили десятки різних брендів і сотні найменувань комплектуючих. Оскільки ми працюємо на совість і цінуємо наших клієнтів, то ми вибрали найкращі компанії-виробників обладнання для систем туманоутворення. Наша компанія УКРСПЕЦЗБУТ є офіційним дистриб'ютором TM Tecnocooling (Італія) в Україні.

Обладнання для туманоутворюючих систем безпосередньо впливає на якість, довговічність і ефективність всієї системи.

Ми представляємо світових лідерів з виробництва обладнання систем туману, таких як ТЕСНОCOOLING, EUROCOOLING і ICOOLING.

До обладнання для туману належать такі компоненти:

 

Форсунки для туманаФорсунки для туману вимагають особливої уваги до якості, адже саме вони повинні подрібнити і розпилити воду для того, щоб створити ефект миттєвого випаровування. Якщо використовувати форсунки для системи туману сумнівної якості, то робота всієї системи може не принести очікуваних результатів.

У системах туману не використовуються ніякі хімічні суміші або холодоагенти. Функцію охолодження виконує звичайна вода. Тобто, системи туманоутворення абсолютно екологічні і нешкідливі.

Проста схема системи туманоутворення виглядає так, як вказано на малюнку нижче, але система може ускладнюватися і масштабуватися, в залежності від побажань замовника і особливостей місця монтажу.

схема системы туманоообразования

При проектуванні системи туману наші співробітники приділяють особливу увагу вибору обладнання та комплектуючих. Адже монтуємо систему надовго. І чим якісніше буде обладнання, тим довше прослужить система. Ми надаємо гарантії, і несемо відповідальність не тільки на саму систему, а й за її складові.

Наші системи працюють роками і радують приємною прохолодою відвідувачів кафе, літніх майданчиків, пляжів та інших місць, де нами були встановлені системи туману на якісному обладнанні.

Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором устаткування для системи туманоутворення. Ми розповімо Вам все про ті чи інші комплектуючі. Ми дамо Вам стільки інформації, скільки буде потрібно, щоб Ви зробили правильний вибір.

Що стосується ціни на обладнання, то ми працюємо безпосередньо з виробниками комплектуючих для систем туману, а відповідно можемо запропонувати не тільки кращу якість, але найприємніші ціни.

Про якість наших робіт та встановленого обладнання скажуть сотні наших клієнтів.

Ласкаво просимо у світ якості з компанією УКРСПЕЦЗБУТ!

 

Купити системи туманоутворення високого тискуКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!