RU

2019 Система охолодження туманом на «Фестивалі їжі «Picnik», Дніпро

ГоловнаПро насОб'єктиОб'єкти Системи тумануОхолодженняМасові спортивні та розважальні заходи → 2019 Система охолодження туманом на «Фестивалі їжі «Picnik», Дніпро

2019 Система охолодження туманом на «Фестивалі їжі «Picnik», Дніпро

    Під час проведення літніх масових заходів на свіжому повітрі: фестивалів, міських свят, семінарів, презентацій, конференцій, корпоративів, концертів тощо, актуальним є завдання щодо створення комфортного мікроклімату для учасників та гостей події.
    Наші друзі та партнери «Міський Пікнік. Фестиваль Їжі» вже четвертий рік застосовує для цих цілей систему туманоутворення, спроектовану нашими фахівцями.
    Системи туманоутворення, «кондиціонер на відкритому повітрі», дають можливість знизити температуру повітря на 10-12 градусів, у зоні дії туманоутворюючих форсунок.
    Такі системи економічні, екологічні, прості в установці та обслуговуванні.
    У системі використовується звичайна чиста вода. Оскільки розпилення води відбувається дуже дрібними частинками, не створюється додаткова вологість. Разом із водою можна розпилювати спеціальні ароматичні добавки для створення певної атмосфери.  А також засоби, що відлякують мух, комарів та інших комах.
    Установка системи туманоутворення проводиться в максимально короткі терміни, економічна по витраті ресурсів, вимагає мінімального сервісного обслуговування.
      Використовується обладнання лідера галузі ТМ Tecnocooling (Італія), вже добре відомого в Україні, відмінною якістю комплектуючих.
 


2019 Система охолодження туманом на «Фестивалі їжі «Picnik», Дніпро%

Об'єкти:

Нове в Блозі: Читати всі новини

Дивіться також:Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!