RU

Зона відпочинку на промисловому підприємстві, м. Харків

ГоловнаПро насОб'єктиОб'єкти Системи тумануПридушення пилу і запахівВиробництво будматеріалів → Зона відпочинку на промисловому підприємстві, м. Харків

Зона відпочинку на промисловому підприємстві, м. Харків

    Зона відпочинку працівників у виробничому цеху обладнана системою створення комфортного мікроклімату. Проект та монтаж виконано фахівцями «УКР СПЕЦ ЗБУТ».
    За допомогою вентиляторів з туманоутворюючими форсунками потоки дрібнодисперсного туману рівномірно розподіляються по площі приміщення, сприяючи зниженню температури повітря, зменшуючи його сухість та запиленість.
    Застосовуючи системи туманоутворення на промислових підприємствах, можна вирішувати різні завдання щодо поліпшення технологічних процесів: зниження температури повітря, зниження запиленості, збільшення вологості, зниження рівня статичної електрики при обробці різних матеріалів та сировини. Економне витрачання води та електроенергії, основних ресурсів для систем створення комфортного мікроклімату, а також тривалий термін служби та низькі витрати на обслуговування дозволяють отримати високий економічний ефект, від використання систем штучного туману.

Зона відпочинку на промисловому підприємстві, м. Харків%Контактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!