RU

Автоматичний полив. Системи автоматичного поливу

ГоловнаНапрямкиСистеми поливу → Автоматичний полив

Автоматичний полив – зручно і економічно

Ведення сільського господарства, приватного підсобного фермерського господарства - важка праця. І в першу чергу мова йде про полив плантацій, угідь, теплиць, городів. На невеликих присадибних ділянках - зрошення овочевих культур, плодових дерев, ягідних кущів проходить тільки ручним способом.

Власник зелених насаджень (невеликій території) здійснює, полив з шланга за допомогою примітивних підручних засобів - звичайної лійкою. На сільськогосподарських територіях з великою площею посадок використовується важка техніка, транспортує велику ємність з водою, звідки і подається рідина для поливу. Це складно і дорого, адже для пересування спецтехніки потрібно:

 • оплачувати роботу водія;
 • оплачувати бензин;
 • витрати складаються і з амортизації транспорту.

Сучасна система автоматичного поливу дозволить заощадити бюджет підприємства, фермера, приватного власника, так як зрошення буде відбуватися з мінімальною участю (в цій непростій справі) - людини. Важливо лише розуміти, що під кожен конкретний ділянку, город або територію з посадками система автополиву конструюється в індивідуальному порядку. Інженери-розробники:

 • враховують всі нюанси майданчика, призначеного під автоматичний полив;
 • підбирають необхідні складові;
 • ретельно враховують кількість витратних матеріалів (труб, клапанів, фільтрів для води та інших деталей).

Отже, автоматичний полив купити відразу ж в повністю готовому вигляді - не вийде. Потрібно зробити індивідуальне замовлення, узгодити проект з інженером, отримати високоякісну установку, яка буде поливати різні території, в тому числі і парники, в повністю автоматичному режимі.

Автоматичний полив: ціна і особливості конструкції

Фермери, власники приватних угідь, державні службовці, які здійснюють нагляд за плодоовочевих культур, прекрасно розуміють, що автополив в Києві - це дуже важливо. Адже тільки регулярне зрошення рослин дозволяє отримати багатий врожай, не отримувати збитки, робити сільськогосподарську галузь максимально прибутковою. 

Але сьогодні навіть власники приватних готелів, житлових комплексів, баз відпочинку в таких містах, як Київ, Дніпро, Одеса прекрасно розуміють, що територію навколо житлових комплексів необхідно підтримувати в ідеальному стані. Що це означає? Лише те, що галявини, газони і клумби обов'язково повинні бути соковитими, квітучими, а не зів’явшими та посохлими. Зелені насадження повинні регулярно поливатися, щоб мати бездоганний вигляд.
Тільки доглянута територія, приваблива для клієнтів - це 100% успіх готельного бізнесу. Туристи обов'язково відзначать, що власник слідкує за садом, будуть захоплюватися мальовничою природою, м'якими зеленими галявинами і захочуть приїхати відпочити в це місце ще раз. Отже, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб придбати систему автополиву газону, яка б в повністю автоматичному режимі справлялася з зрошенням зелених насаджень в строго встановлений час.

Високотехнологічний автополив Hunter складається з безлічі компонентів: 

 • клапанів, 
 • зливних кранів, 
 • лічильників, 
 • труб, 
 • шлангів, 
 • сполучних елементів фітингів, 
 • контролерів, 
 • датчиків і таймерів, 
 • насосів і таке інше.

Але ні в якому разі не слід купувати складові окремо і намагатися самостійно спорудити складну систему. Це справа для справжніх професіоналів. Простіше і дешевше купити автополив, сконструйований за індивідуальним проектом. Ціна в Україні на таку схему більш ніж прийнятна. А головне, що індивідуальна конструкція зрошення підійде для рослин, для теплиць, для галявин, для великих територій, для догляду за саджанцями плодоовочевих культур!

з чого складається система автополиву

Розглянемо схему автоматичного поливу. 

Схема устройства автоматического полива

Запорука правильної роботи системи, це грамотне проектування системи, професійний монтаж і якісне обладнання для автоматичного поливу, яке відіграє не останню роль, якщо Ви збираєтеся використовувати систему довго. Розглянемо основні компоненти системи автоматичного поливу:

Насос - це серце системи автоматичного поливу, адже саме він забезпечує подачу води в труби і шланги. Також варто врахувати продуктивність Вашої системи поливу і виходячи і цього вибирати насос необхідної потужності.

Труби, шланги і сполучні елементи - це артерії системи. Ними вода рухається від насоса до розпилювачів. Вони повинні бути міцні і якісні, адже ми не хочемо перекопувати весь газон, якщо раптом лопнула труба.

Клапани, зливні крани, лічильники - вони є регуляторами системи і в потрібний момент відгукуються на команди контролера.

Розпилювачі, форсунки і дощувачі - безпосередньо вони є кінцевою точкою системи. Їх вибір залежить від типу розпилення. Одні капають (читайте про крапельний полив), інші зрошують, треті поливають. Тут все індивідуально для кожної рослини.

Ну і "мозок" системи - це контролери, датчики і таймери. Саме вони роблять систему по справжньому автоматизованою. Вони відповідають за час включення поливу, за час його відключення і тривалість поливу. Вони визначають потребу грунту в поливі, чи йде дощ і інші параметри, які дозволяють прийняти системі те чи інше рішення.
 

Автоматизуйте полив Вашої ділянки з компанією УКРСПЕЦЗБУТ!

Купити системи автоматичного поливуКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!