Автоматичний полив – зручно і економічно
Ведення сільського господарства, приватного підсобного фермерського господарства - важка праця. І в першу чергу мова йде про полив плантацій, угідь, теплиць, городів. На невеликих присадибних ділянках - зрошення овочевих культур, плодових дерев, ягідних кущів проходить тільки ручним способом.
Власник зелених насаджень (невеликій території) здійснює, полив з шланга за допомогою примітивних підручних засобів - звичайної лійкою. На сільськогосподарських територіях з великою площею посадок використовується важка техніка, транспортує велику ємність з водою, звідки і подається рідина для поливу. Це складно і дорого, адже для пересування спецтехніки потрібно:
- оплачувати роботу водія;
- оплачувати бензин;
- витрати складаються і з амортизації транспорту.
Сучасна система автоматичного поливу дозволить заощадити бюджет підприємства, фермера, приватного власника, так як зрошення буде відбуватися з мінімальною участю (в цій непростій справі) - людини. Важливо лише розуміти, що під кожен конкретний ділянку, город або територію з посадками система автополиву конструюється в індивідуальному порядку. Інженери-розробники:
- враховують всі нюанси майданчика, призначеного під автоматичний полив;
- підбирають необхідні складові;
- ретельно враховують кількість витратних матеріалів (труб, клапанів, фільтрів для води та інших деталей).
Отже, автоматичний полив купити відразу ж в повністю готовому вигляді - не вийде. Потрібно зробити індивідуальне замовлення, узгодити проект з інженером, отримати високоякісну установку, яка буде поливати різні території, в тому числі і парники, в повністю автоматичному режимі.
Автоматичний полив: ціна і особливості конструкції
Фермери, власники приватних угідь, державні службовці, які здійснюють нагляд за плодоовочевих культур, прекрасно розуміють, що автополив в Києві - це дуже важливо. Адже тільки регулярне зрошення рослин дозволяє отримати багатий врожай, не отримувати збитки, робити сільськогосподарську галузь максимально прибутковою.
Але сьогодні навіть власники приватних готелів, житлових комплексів, баз відпочинку в таких містах, як Київ, Дніпро, Одеса прекрасно розуміють, що територію навколо житлових комплексів необхідно підтримувати в ідеальному стані. Що це означає? Лише те, що галявини, газони і клумби обов'язково повинні бути соковитими, квітучими, а не зів’явшими та посохлими. Зелені насадження повинні регулярно поливатися, щоб мати бездоганний вигляд.
Тільки доглянута територія, приваблива для клієнтів - це 100% успіх готельного бізнесу. Туристи обов'язково відзначать, що власник слідкує за садом, будуть захоплюватися мальовничою природою, м'якими зеленими галявинами і захочуть приїхати відпочити в це місце ще раз. Отже, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб придбати систему автополиву газону, яка б в повністю автоматичному режимі справлялася з зрошенням зелених насаджень в строго встановлений час.
Високотехнологічний автополив Hunter складається з безлічі компонентів:
- клапанів,
- зливних кранів,
- лічильників,
- труб,
- шлангів,
- сполучних елементів фітингів,
- контролерів,
- датчиків і таймерів,
- насосів і таке інше.
Але ні в якому разі не слід купувати складові окремо і намагатися самостійно спорудити складну систему. Це справа для справжніх професіоналів. Простіше і дешевше купити автополив, сконструйований за індивідуальним проектом. Ціна в Україні на таку схему більш ніж прийнятна. А головне, що індивідуальна конструкція зрошення підійде для рослин, для теплиць, для галявин, для великих територій, для догляду за саджанцями плодоовочевих культур!
з чого складається система автополиву
Розглянемо схему автоматичного поливу.
Запорука правильної роботи системи, це грамотне проектування системи, професійний монтаж і якісне обладнання для автоматичного поливу, яке відіграє не останню роль, якщо Ви збираєтеся використовувати систему довго. Розглянемо основні компоненти системи автоматичного поливу:
Насос - це серце системи автоматичного поливу, адже саме він забезпечує подачу води в труби і шланги. Також варто врахувати продуктивність Вашої системи поливу і виходячи і цього вибирати насос необхідної потужності.
Труби, шланги і сполучні елементи - це артерії системи. Ними вода рухається від насоса до розпилювачів. Вони повинні бути міцні і якісні, адже ми не хочемо перекопувати весь газон, якщо раптом лопнула труба.
Клапани, зливні крани, лічильники - вони є регуляторами системи і в потрібний момент відгукуються на команди контролера.
Розпилювачі, форсунки і дощувачі - безпосередньо вони є кінцевою точкою системи. Їх вибір залежить від типу розпилення. Одні капають (читайте про крапельний полив), інші зрошують, треті поливають. Тут все індивідуально для кожної рослини.
Ну і "мозок" системи - це контролери, датчики і таймери. Саме вони роблять систему по справжньому автоматизованою. Вони відповідають за час включення поливу, за час його відключення і тривалість поливу. Вони визначають потребу грунту в поливі, чи йде дощ і інші параметри, які дозволяють прийняти системі те чи інше рішення.
Автоматизуйте полив Вашої ділянки з компанією УКРСПЕЦЗБУТ!