RU

Крапельний полив. Системи крапельного поливу

ГоловнаНапрямкиСистеми поливу → Крапельний полив

Крапельний полив – розумне рішення при обмеженому ресурсі води

У деяких регіонах резерв технічної рідини строго обмежений. Поливати сади, городи, сільськогосподарські угіддя - складно, а іноді просто нічим. Доводиться привозити воду, витрачаючи її максимально економічно, в буквальному сенсі слова, боячись витратити кожну краплю цілющої вологи. Ситуація складна. Але невже з неї немає розумного виходу? Звичайно ж є!

Якщо крапельний полив купити - можна вирішити відразу ж кілька проблем. В першу чергу вирішується питання з тотальною економією рідини, яка буде (по спеціальному шлангу, трубках) по краплях надходити до кореня зрошуваних рослин, але в обмеженій кількості - при цьому достатній для живлення зеленої культури.

Система крапельного поливу: проста, професійна, промислова

Простий крапельний полив може використовуватися, де завгодно і навіть для зрошення рослин, які знаходяться:

 • на підвіконні в офісі,
 • в приватній квартирі,
 • в котеджі,
 • в зимовому саду.

Важливо, що ціна крапельного поливу в простому виконанні - мінімальна. Це недорога система, яка дозволяє здійснювати грамотний професійний догляд за рослинами в горщиках і навіть, коли власник міні городу не присутній вдома, наприклад, весь час подорожує або знаходиться у відрядженнях. Рослини не будуть страждати, так як крапельний полив забезпечить своєчасне зрошення, яке подається, безпосередньо, до коренів рослин.

Складніша схема — професійна система крапельного поливу, яка оснащена:

 • ємністю для води,
 • краном,
 • спеціальним водним фільтром,
 • крапельним шлангом,
 • датчиками і так далі.

Система може бути доповнена автоматизованими схемами, які дозволяють без участі людини проводити крапельне зрошення різних рослин, в тому числі і фермерських плодоовочевих культур, дерев, газонів, кущів і зелених галявин.

Промислова схема призначена для великих сільськогосподарських угідь. Така система використовується сумісно з професійними насосами, фільтрами, безліччю додаткового обладнання, призначеного для поливу. Така конструкція забезпечує чітку безперебійну роботу, грамотне зрошення рослин, згідно з усіма вимогами і нормативами.

Крапельне зрошення: складові конструкції

Хотілося б розвіяти міфи про те, що система крапельного зрошення - непомірно дорога конструкція, яка по кишені тільки великому промисловому замовнику. Ні, насправді, всі складові для схем, які монтуються в таких містах, як Київ, Дніпро, Одеса - бюджетні:

 • деталі,
 • елементи,
 • шланги.

Потрібно розуміти, що схему можна сконструювати самостійно, зробивши монтаж, згідно з інструкцією. Якщо ж хочеться отримати більш складну автоматизовану схему, що використовується для професійного поливу - тоді можна крапельне зрошення купити, попередньо замовивши установку конструкції на визначеній території в Україні.

Висновок: система високотехнологічного крапельного зрошення - розумна конструкція, яка може працювати як самопливом (від ємності, що знаходиться вище рівня поливу), так і в автоматичному режимі (при використанні насосів, фільтрів, датчиків і таке інше).

Який варіант вибрати? Вирішувати тільки замовнику, який прекрасно розуміє, що в підсумку він хотів би отримати, яка система крапельного поливу йому потрібна: автоматизована або механічна. Зробивши правильний вибір, клієнт позбавить себе від непотрібних проблем з поливом, зможе тотально економити технічну рідину, не переплачуючи за витрату водного ресурсу. Замовивши повністю автоматизовану систему поливу, можна відразу ж «вбити двох зайців»: і економити, і позбавити себе від обтяжливо ручної праці, пов'язаної з зрошенням зелених насаджень.

Як влаштована краплинна система поливу

Принцип роботи крапельного поливу в тому, щоб доставляти необхідну кількість води безпосередньо до кореня рослини. На схемі показано улаштування простого крапельного поливу. Таку систему можна ускладнювати, доповнювати і автоматизувати. Часто такий тип поливу називають крапельним зрошенням, що в принципі логічно, тому що краплі, подібно до крапель роси дають живлячу вологу рослинам.

Система капельного полива


Простий крапельний полив городу, наприклад, який можна зробити своїми руками виглядає дуже просто. Принцип дії простого крапельного поливу в тому, що вода налита в ємність (яка знаходиться вище, ніж крапельний шланг) повільно витікає з неї через спеціальний крапельний шланг з отворами певного розміру. Регулювати подачу води можна за допомогою діаметра отворів і за допомогою загального крана. Така схема проста і не вимагає спеціальних навичок в монтажі. Єдине, що потрібно - це крапельний шланг, який теж можна виготовити самостійно.

Професійний крапельний полив має той же принцип роботи, що і простий, але вода подається спеціальним насосом, а різні датчики і контролери регулюють подачу і контролюють, щоб рослини не заливало водою надмірно. Також такий полив можна автоматизувати і він буде вмикатися і вимикатися у встановлений час.

Промисловий крапельний полив – подібний до попереднього, з тією відмінністю, що охоплюються величезні території і, відповідно, проектується інша, більш складна схема. У такій системі може використовуватися безліч контурів, залежних і незалежних, багато насосів, фільтрів та іншого обладнання для поливу, які будуть гарантувати безперебійну роботу системи.

Купити крапельний поливКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!