RU

Пилоподавлення туманом

ГоловнаНапрямкиСистеми туманоутворення → Пилоподавлення туманом

Застосування систем туманоутворення для пилопригнічення.

Пилопригнічення туманом - особливості

Туман використовують не тільки для охолодження повітря, але і для пилопригнічення. Причому розміщення таких систем можливо як в закритих приміщеннях (систему можна встановити прямо на обладнання), так і на відкритих територіях. Система створює величезну кількість туману (дрібнодисперсного водяного пилу), яка прилипає до пилу (проникає в нього і обтяжує) і таким чином осаджує на землю. На відкритих площах можна створити щільну завісу з туману, таким чином запобігши поширенню пилу.

На зображеннях видно, як відбувається процес пилоподавлення туманом:

процесс пылеподавления туманом - пыль в воздухе процесс пылеподавления туманом - подаем туман процесс пылеподавления туманом - туман увязывает частицы пыли процесс пылеподавления туманом - потяжелевшая пыль оседает на поверхность

Пилопригнічення туманом за допомогою повітряно-водяної дисперсії - це прорив в індустрії захисту навколишнього середовища, екології та безпеки життєдіяльності людини.

Пылеподавление туманом Порт Южный

На об'єктах гірничодобувної та переробної, металургійної, деревообробної промисловості, в портах і на складах, елеваторах, в місцях перевантаження сипучих матеріалів, застосування систем туманоутворення в цілях зменшення запиленості при виконанні робіт, дозволяє домогтися високого економічного ефекту.

Подавление пыли туманом Порт Южный

 

Купити системи туманоутворення високого тискуКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!