RU

Створення мікроклімату туманом

ГоловнаНапрямкиСистеми туманоутворення → Створення мікроклімату туманом

Використання систем туману для зрошення

Зрошення туманом використовується в тих випадках, коли потрібно охолодити або зволожити повітря в оранжереях або на відкритих ділянках. А також для створення мікроклімату в гідропонних системах і в теплицях або для окремих видів рослин, які потребують особливих умов утримання.

Аерозольне зрошення системами штучного туману

Орошение туманом

Це своєрідний регулятор мікроклімату для гідропонних установок. Таким чином рослини не тільки забезпечуються вологою, але і охолоджуються. Цей метод зрошення уповільнює ріст листя, але активно сприяє проростанню і розвитку коренів, а тому його використовують для вкорінення живців. Елементи системи зрошення туманом розташовують (у більшості випадків) зверху або збоку. Тут все залежить від форми та конструкції теплиці. Вода, яка розпиляється форсунками туманоутворення, осідаючи на листі, добре зволожує повітря і охолоджує рослини і навколишнє середовище, таким чином створюючи сприятливі кліматичні умови для зростання і розвитку саджанців.

Різниця між системами туману для охолодження і для зрошення в тому, що для зрошення використовуються форсунки з більшим діаметром, які роблять частки води більшими, ніж для охолодження. Тому не відбувається миттєве випаровування, а утворюється зволожене повітря.

Приміщення з такими системами зрошення повинні добре вентилюватися, тому що якщо вологості буде занадто багато, то це може привести до появи цвілі або грибка. Також необхідно стежити за температурою - вона повинна складати від 25 до 27 градусів.

Загальні рекомендації щодо створення мікроклімату за допомогою систем туману

Важливо розуміти, що зрошення підходить не всім рослинам. Деякі рослини потребують, щоб їх листя залишалося сухим. Тому, потрібно розуміти з якими рослинами Ви маєте справу. І якщо вони не люблять підвищеної вологості, то можна знайти альтернативні способи поливу і охолодження повітря.

Рекомендується використовувати системи зрошення вранці. Вдень рослинам буде спекотно. На ніч зрошувати теж не потрібно, оскільки нічне падіння температури може призвести до підвищеної вологості та захворювання рослин від неї.

Система штучного туману або система зрошення туманом - це відмінна можливість створити необхідне середовище для рослин з особливими вимоги до кліматичних умов. Особливо, якщо мова йде про величезні площі, теплиці, зимові сади і т.д.

Наша компанія допоможе Вам розібратися з вибором обладнання для систем зрошення туманом і проведе професійний монтаж. Подальше сервісне обслуговування і гарантію також ми беремо на себе. А Вам залишиться тільки займатися улюбленою справою.

Купити системи туманоутворення високого тискуКонтактна інформація

Телефонуйте нам


Пишіть нам

 

Залишити заявку

Приїжджайте до нас

Україна,
м. Київ, вул. Садова, 9А
м. Дніпро, вул. Байкальська 47

Ми зробимо поставку обладнання та монтаж систем в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. У нас Ви можете купити:

 

Компанія УКРСПЕЦЗБУТ - Ваш надійний партнер!